22 Temmuz 2010 Perşembe

Ninjanın İntikamı Filmini Full Online izle


Ninjanın İntikamı Filmi,Ninjanın İntikamı Filmi izle,Ninjanın İntikamı izle,Ninjanın İntikamı Full izle,Ninjanın İntikamı Filmi Full izle ,Ninjanın İntikamı 2009 filmi indirmeden izle,Ninjanın İntikamı 2009 filmini online izle,Ninjanın İntikamı 2009 webten film izle,Ninjanın intikamı izle,Bedava Ninjanın intikamı izle,Online Ninjanın intikamı izle,Full Ninjanın intikamı izle,Sinema Film Ninjanın intikamı izle
Tür : Aksiyon / Dram / Gerilim / Suç
Gösterim Tarihi : 25 Aralık 2009
Yönetmen : James McTeigue
Senaryo : Matthew Sand , J. Michael Straczynski , Matthew Sand (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Karl Walter Lindenlaub
Müzik : Ilan Eshkeri
Yapım : 2009, ABD / Almanya , 99 dk.
Oyuncular Sung Kang (Hollywood) , Randall Duk Kim (Tattoo Master) , Jonathan Chan-Pensley (Yakuza Henchman) , Yuki Iwamoto (Yakuza Couch) , Ill-Young Kim (Yakuza Mohawk) , Ben Miles (Maslow) , Rain (Raizo)
Konusu:James McTeigue’nun (V for Vendetta) yönettiği Ninja Assassin, dünyanın en ölümcül suikastçilerinden olan Raizo’yu konu alıyor. Raizo, çocukken, varlığı bile bir söylence olarak kabul edilen gizli örgüt Ozunu Klanı tarafından sokaklardan alınıp bir ölüm makinesi olmak üzere eğitilmiştir.

Arkadaşının klan tarafından acımasızca öldürülmesini bir türlü unutamayan Raizo, örgütten kaçar ve ortadan kaybolur. Şimdi intikamını almak için hazırlık yaparak beklemektedir.

Berlin’de, Avrupa Polis Teşkilatı ajanı Mika Coretti birçok siyasi cinayeti Uzak Doğu’daki bir yeraltı örgütüne bağlayan yüklü bir para davasıyla karşılaşır. Amiri Ryan Maslow’un emirlerini hiçe sayan Mika, cinayetlerin ardındaki gerçeği öğrenmek için çok gizli dosyaları karıştırmaya başlar.

Araştırmaları onu hedef hâline getirir ve Ozunu Klanı onu öldürüp sonsuza dek susturması için Takeshi’nin liderliğinde bir suikast ekibi gönderir. Raizo, Mika’yı saldırganların elinden kurtarır, ama Klan’ın, ikisi de ölene dek durmayacağını bilmektedir. Kendilerini Avrupa sokaklarında bir kedi-fare oyunun içinde bulan Raizo ve Mika, hayatta kalmayı umuyorlarsa birbirlerine güvenmek ve sonunda ulaşılmaz Ozunu Klanı’nı alt etmek zorundadırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails